Pénzügy és Számvitel Tanszék

Vezetés

Dr. Ormos Mihály egyetemi tanár, tanszékvezető ormos@gtk.elte.hu
Dr. Karai Éva egyetemi docens, tanszékvezető-helyettes karai@gtk.elte.hu

Oktatók

Dr. Andor György egyetemi tanár andor@gtk.elte.hu
Bohák András egyetemi tanársegéd bohak@gtk.elte.hu
Dr. Bóta Gábor egyetemi docens bota@gtk.elte.hu
Büdy Zoltán mesteroktató budy.zoltan@gtk.elte.hu
Büdyné dr. Rózsa Ildikó egyetemi adjunktus rozsa@gtk.elte.hu
Deliné dr. Pálinkó Éva egyetemi docens palinko@gtk.elte.hu
Dr. Dülk Marcell egyetemi adjunktus dulk@gtk.elte.hu
Dr. Fortvingler Judit egyetemi adjunktus fortvingler@gtk.elte.hu
Dr. Harsányi Gergely egyetemi docens harsanyi.gergely@gtk.elte.hu
Dr. Laáb Ágnes egyetemi docens laab@gtk.elte.hu
Dr. Lakatos Mária egyetemi adjunktus lakatos@gtk.elte.hu
Dr. Lamanda Gabriella egyetemi adjunktus lamanda@gtk.elte.hu
Dr. Lawrence, Baude Patrick egyetemi tanársegéd patrick.baude@gtk.elte.hu
Dr. Szekeres Bernadett egyetemi adjunktus szekeres.bernadett@gtk.elte.hu
Dr. Szívós László egyetemi adjunktus szivos@gtk.elte.hu
Dr. Tóth Tamás egyetemi docens totht@gtk.elte.hu